RolePlaySimulation.com

RolePlaySimulation.com

Türkiye’nin lider e-öğrenme firması olarak devrim niteliğinde yeni bir ürün tasarladık. Sizleri ülkemizin ilk ve tek yapay zeki iş simülasyonu platformu olan “RolePlaySimulation.com” ile tanıştırıyoruz. İş simülasyonları elbette yeni bir konu değil, ancak simülasyon senaryolarını hızla oluşturup çalışanlarınızla mobil uygulamalar üzerinden anında yayınlamaya ne dersiniz? Bir de simülasyonu oynatırken belirlediğiniz yetkinlikleri hızla ölçebilmeyi ve raporlayabilmeyi eklersek? Üstelik hazır kişiliklerden oluşan ve size özel hala gelebilen SİM kütüphanemizi hemen kullanabilmeyi de sunuyorsak? Sizce bunlar yeterince yenilik değil mi?

Sonuç olarak simülasyon projelerinde artık aylarca yapılan uğraşıları ortadan kaldırıyoruz!

  • Platform hazır, simler hazır, hemen uyarlayın, dilerseniz kendi simlerinizi ekleyin
  • İster web’den ister mobilden simülasyonu hemen yayınlayın.
  • Sonuçları ölçümleyin, raporlayın, analizler yapın ve organizasyonunuzu hızla geliştirin.
  • Yetkinliklerinizi eğlenceli ortamda deneyime dayalı iş kültürünü destekleyerek geliştirin.

Örneğin satış alanına yönelik düşünürsek, hazır tasarlanmış kişilik özelliklerine sahip Sim’lerimizle akıllı diyaloglar üzerinden satış deneyimi çalışanlarınıza hemen yaşatılıyor. Örneğin eşine sormadan hiç bir şey satın alamayan Şemsi Bey isimli Sim’imize araç satışı yapabilmeyi çalışanlarınıza hemen deneyimletebilirsiniz. Bunun gibi senaryoları hızla size özel hale getirebiliyor veya yenilerini ekleyebiliyoruz.

Yetkinlik Değerlendirmeleri

RolePlaySimulation.com, çeşitli yetkinlikleri vakaların yaşatılması sırasında ölçebilmektedir. Bunlar iletişim, kurumsal, liderlik ve sosyal gibi kategorilerde olabilmektedir.

Örneğin satış konusunda ölçülen yetkinlikleri listelersek;

  • Başarı Odaklılık
  • Kendine Güven
  • İletişim Becerisi
  • İkna Yeteneği
  • Müşteri Odaklılık

Oyunumuzun karar verme yapısı ve içeriği, çeşitli yetkinlikleri doğrudan geliştirmek ve ölçmek için tasarlanmıştır. Geliştirdiğimiz ISA (RolePlaySimulation.com Analytics) ile her bir yetkinlik için anlık bildirimler verilir ve geliştirilmesi gereken alanlar tanımlanır. ISA sayesinde yetkinlik seviye analizleri yapılarak yetkinliklerdeki boşluklar tanımlanmakta ve öneriler sunulmaktadır.

Şirketler, kurumlar ve sivil toplum örgütleri farklı iş alanlarında farklı içerikler ile çalışırlar, bu nedenle farklı yetkinlikler tanımlarlar. Kurumsal başarı genellikle farklı içerikte yetkinlikler gerektirir. Tüm bu yetkinlikler RolePlaySimulation.com sayesinde kişiye özgü olarak belirlenebilir ve gelişim alanları saptanabilir.


Platformumuz ile üretilmiş örnek bir projeyi inceleyebilirsiniz: www.thedent.istRolePlaySimulation.com