Türkiye nin En Gelişmiş Bankacılık Eğitim Platformu Finarmoni Açıldı!

Toplam 1 yorum  |  Bölüm: Örnek Projelerimiz  |  Friday, October 9, 200913:46:33  |  Yazdırın  |  

etiketler  Eğitim Portalı  E-Öğrenme  Finansbank  E-Learning  Portal Çözümleri  Portal  

İçeriği paylaşın :  www.infinityteknoloji.com u FaceBook'a eklewww.infinityteknoloji.com u del.icio.us a eklewww.infinityteknoloji.com u digg'e eklewww.infinityteknoloji.com u Stumbleupona eklewww.infinityteknoloji.com u Technorati'ye eklewww.infinityteknoloji.com u google a eklewww.infinityteknoloji.com u furl'e eklewww.infinityteknoloji.com u blinklist'e eklewww.infinityteknoloji.com u Yahoo'ya eklewww.infinityteknoloji.com u NewsVine'a eklewww.infinityteknoloji.com u Reddit'e eklewww.infinityteknoloji.com u Shadows'a eklewww.infinityteknoloji.com u Spurl'e eklewww.infinityteknoloji.com u TailRank'e ekle


Finansbank’ın bilgi, eğitim ve gelişim portalı Finarmoni, çalışanların gelişimine daha fazla katkı sağlamak amacıyla yeni işlevlerle zenginleştirildi ve yepyeni bir görünüme kavuştu.

Çalışanlar Finarmoni üzerinden; görevleriyle ilgili e-eğitimlerin yanı sıra, herkese açık olarak sunulan, çeşitli konulardaki e-eğitimlere ulaşabiliyor, sınavlara, anketlere katılabiliyor, sonuçlarını gözlemliyor ve bağlı olduğu ekibin eğitim etkinliklerini kolayca izleyebiliyor.

“Kütüphane”miz modülü ile çalışanların aradıkları bilgi ve dosyalara ulaşması artık çok daha kolay. Burada en son eklenen dokümanları izliyor ve yepyeni hızlı sunumlar ile hızlı öğrenmenin keyfini yaşıyorlar. Üstelik kütüphaneden artık yalnızca yazılı dokümanlara değil, sesli ve görüntülü içeriklere de ulaşmak mümkün.

Finarmoni içerisinde çalışanların katkılarını bekleyen pek çok yeni bölüm de bulunuyor. Örneğin kişiler portal içerisinde yayınlanan tüm yazılara yorum ekleyip, eğitim faaliyetleri ve içeriklerine ilişkin önerilerde bulunabiliyor.

Dünyada gelişen eğitim teknolojilerini ve yöntemlerini yakından izleyerek oluşturduğumuz bu portal alternatif eğitim teknolojilerini destekleyen bir yapıda oluşturuldu. Finansbank çalışanları bundan sonra yeni Finarmoni aracılığıyla farklı eğitim teknolojileriyle tanışmaya hazır.

Portala ulaşmak için: www.finarmoni.com.tr

Portal tanıtım filmini izlemek için lütfen tıklayın.
Bu yazı hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır. Siz de yorum ekleyebilirsiniz >

Yorumlar

*  Finansbank Eğitim   10/23/2009 5:57:45 PM - 17:57:44
İşte Bilginin, Öğrenmenin ve Gelişimin Senfonisi !.. Ve Finarmoni resmi olarak açıldı:) Portalımızı çalışanlarımızla buluşturmuş olmanın heyecanı içindeyiz. Bu heyecanı yaşamamızı sağlayan Infinity ekibine ve IT ekibimize çok teşekkür ederiz. Şimdi heyecanla ilk yorumları almayı bekliyoruz... Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle...


Yazıya yorumunuzu ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 

 Evet   Hayır 
* Her defasında yeniden girmemeniz için
Güvenlik Kodunu Giriniz:

 

Intel Partner

Copyright 2007, Infinity Teknoloji - Ýnternet Çözümleri ve Multimedya Çözümleri | Her Hakký Saklýdýr. Anasayfa | Ýletiþim | RSS