İleri Gelen İşlerimiz

E-Bülten

E-Bülten listemize kayıt olun, ücretsiz eğitimlerden yararlanın ve yeni ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.Tofaş Akademi de düzenlediğimiz Fotoğraf Yarışması, bayi ve çalışanlardan büyük ilgi gördü

Toplam 3 yorum  |  Bölüm: Örnek Projelerimiz  |  21 Mart 2011 Pazartesi11:58:54  |  Yazdırın  |  

İçeriği paylaşın :  www.infinityteknoloji.com u FaceBook'a eklewww.infinityteknoloji.com u del.icio.us a eklewww.infinityteknoloji.com u digg'e eklewww.infinityteknoloji.com u Stumbleupona eklewww.infinityteknoloji.com u Technorati'ye eklewww.infinityteknoloji.com u google a eklewww.infinityteknoloji.com u furl'e eklewww.infinityteknoloji.com u blinklist'e eklewww.infinityteknoloji.com u Yahoo'ya eklewww.infinityteknoloji.com u NewsVine'a eklewww.infinityteknoloji.com u Reddit'e eklewww.infinityteknoloji.com u Shadows'a eklewww.infinityteknoloji.com u Spurl'e eklewww.infinityteknoloji.com u TailRank'e ekleTeması, Tofaş’ın çalışanlarına rehber olan değerlerinden “Çevik Bir Takımız Tutkuyla Çalışırız” olarak belirlenen yarışmada; çevik bir takım olduğunu düşünen bayi, servis çalışanları ve Fiat Labaratuvar Öğrencileri, fotoğraflarını çekerek Tofaş Akademi’ye kaydetti.

Tüm kullanıcılar tarafından yorumlanabilen fotoğraflara ilgi büyüktü. 260 adet fotoğraf yüklendi ve kullanıcılar tarafından 1000’e yakın yorum yazıldı. Dereceye giren ilk 3 fotoğraf yine Tofaş Akademi kullanıcılarının oyları ile belirlendi.
Bu yazı hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır. Siz de yorum ekleyebilirsiniz >

Yorumlar

*  Müge   30.03.2011 09:47:50 - 9
Bu yarışma sürecinin içerisinde yer alan biri olarak harika bir deneyim yaşadım. Bu keyifli yarışma sürecine verdikleri destek ve yaratıcı fikirlerinden dolayı Infinity ailesine çok teşekkür ederiz.
*  Müge Özdemir   28.03.2011 18:07:39 - 18
E-eğitim sitemizde yaptığımız ilk yarışmamızdı. Infinity ailesinin desteği ile bayilerimizle çok keyifli bir yarışma süreci yaşadık. Teşekkürler Infinity.
*  Oğuzhan Başar   24.03.2011 11:56:10 - 11
Tüm Tofaş Akademi kullanıcılarının yüksek katılımı ve beğenisi ile 260 adet fotoğraf yarıştı ve yine kullanıclar verdikleri oyalarla sıralamayı belirlediler. Değerli katkılarından dolayı İnfinity Teknoloji ye teşekkür ederiz.


Yazıya yorumunuzu ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 

 Evet   Hayır 
* Her defasında yeniden girmemeniz için
Güvenlik Kodunu Giriniz: