Finansbank'ın Eğitim Portalı Finarmoni Yenileniyor!

Toplam 0 yorum  |  Bölüm: Örnek Projelerimiz  |  Thursday, December 4, 200814:57:45  |  Yazdırın  |  

etiketler  Eğitim Portalı  E-Learning  İletişim portalı  Portal Uygulamaları  Web 2.0  Yazılım geliştirme  

İçeriği paylaşın :  www.infinityteknoloji.com u FaceBook'a eklewww.infinityteknoloji.com u del.icio.us a eklewww.infinityteknoloji.com u digg'e eklewww.infinityteknoloji.com u Stumbleupona eklewww.infinityteknoloji.com u Technorati'ye eklewww.infinityteknoloji.com u google a eklewww.infinityteknoloji.com u furl'e eklewww.infinityteknoloji.com u blinklist'e eklewww.infinityteknoloji.com u Yahoo'ya eklewww.infinityteknoloji.com u NewsVine'a eklewww.infinityteknoloji.com u Reddit'e eklewww.infinityteknoloji.com u Shadows'a eklewww.infinityteknoloji.com u Spurl'e eklewww.infinityteknoloji.com u TailRank'e ekle


Finansbank'ın kurumsal eğitim portali Finarmoni tüm çalışanların web üzerinden eğitimlere kolay ulaşabilmesi amacıyla oluşturulmuş bir platform. Bir süredir yayında olan Finarmoni, geliştirdiğimiz web tabanlı içerik ve eğitim yönetim sistemi (CLMS) alt yapısıyla yenileniyor.

Finarmoni içersinde eğitimlerin yanı sıra iş yaşamında gereksinim duyulan tüm kurumsal bilgilere de anında ve hızlı erişim sağlanıyor, bu sayede verim artarken, işbirliği de kolaylaşıyor.

Finarmoni içersinde açık olarak sunulan kişisel gelişim eğitimlerine veya unutulan konularla ilgili derslere anında erişilebilecek. Bunun için dev bir eğitim katalogu sürekli açık olarak sunulacak. Eğitimlere ait çalışanların katıldıkları sınavlar, sonuçlar ve sertifikalar izlenebilecek. Ayrıca tüm eğitim içerikleriyle ilgili talepler, eğitim takvimi oluşturma ve sınıf eğitimleri rezervasyon yönetimi de yapılabilecek.

Finarmoni içersinde eğitmenlerin değerli katkılarını da sağlayan pek çok özellik tasarlandı. Eğitmenler kendi bilgi, birikim ve deneyimlerini diğer kişilerle paylaşmak amacıyla yazılar, video, resim veya sunumlarla oluşturabildikleri kendi içeriklerini yayınlayabilecek.

Bunun yanı sıra eğitimlere ait konularla ilgili forum ve öneri kutusu bölümlerinde değişik konu başlıkları altında diğer kişilerle çeşitli görüşler tartışılabilecek.

Web 2.0 standartlarında oluşturulan platformda kişilerin kolayca her türlü etkileşimi kurması hedeflendi. Bu sayede sosyal puanlama ve yorumlar yardımıyla her türlü içerik ve eğitim çalışanlar tarafından oluşturulan sosyal topluluğun katılımıyla zenginleşmiş olacak.
Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >


Yazıya yorumunuzu ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 

 Evet   Hayır 
* Her defasında yeniden girmemeniz için
Güvenlik Kodunu Giriniz:

 

Intel Partner

Copyright 2007, Infinity Teknoloji - Ýnternet Çözümleri ve Multimedya Çözümleri | Her Hakký Saklýdýr. Anasayfa | Ýletiþim | RSS