Bizden Haberler

04.10.2018

Yeni Çözümümüz PerformansVeGelisim.com ‘u Gururla Sunuyoruz!

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından birisi olarak, birlikte çalıştığımız dev firmaların ihtiyaçlarından da hareket ederek ürettiğimiz yeni nesil “Performans ve Gelişim” çözümümüzü sizlere gururla sunuyoruz. Öncelikle E-Learning’de markalaşmış başarılı bir şirketin performans sistemleriyle nasıl bir ilgisi olduğunu anlatalım.

CloudLMS isimli e-learning platformumuzun gelişim sürekliliği için ekibimizi de büyütüyoruz. Büyüyen ekibimizdeki kişileri yönetirken performansla ilgili bir çözüm üretmeye ihtiyaç duyduk. Bu süreçte benzer ihtiyaçlara sahip müşterilerimiz de oldu. Böylece hem müşterimizi memnun etmek hem de firmamızın gereksinimlerini karşılamak için yeni bir ürün geliştirdik.

Peki, ürünümüz neler mi yapıyor?

PerformansveGelisim.com; hedefleri izleyebilmenizi sağlarken A’dan Z’ye güçlü bir koçluk ve gelişim takibini de sizlere sunuyor. Tek bir kişinin gelişim planlamasından tüm organizasyonun yetkinlik gelişimlerine kadar ölçeklenebilen sistem, yenilikçi bir platform olmanın yanı sıra gelişmiş izleme araçlarını da sunuyor. Ayrıca tüm yetkinlik kataloğunu destekleyen gelişim aktiviteleri kataloğunu, eğitsel içerikler, video, e-öğrenme, kitaplar, oyunlar gibi dev bir gelişim kataloğuyla organizasyon gelişimini destekliyor. Mobil uygulama desteğiyle (henüz yayınlanmadı, testlerimiz sürüyor) kullanıcıların her yerden içeriklere ve modüllere erişimini sağlıyor.

Ürünü kullanırken nasıl bir yol haritası izlemelisiniz?

 • Organizasyonunuzu hemen ekleyin, oluşturun ve birbirine bağlayın. Bu sayede sınırsız sayıda organizasyon hiyerarşisi yapılandırabilir ve kişileri de bu organizasyonlara ekleyebilirsiniz.
 • Sizlere geniş kapsamlı, güncel ve sürekli gelişen bir yetkinlik kataloğu sunuyoruz. Bu katalogdan yararlanarak kendi yetkinliklerinizi belirleyebilir ve organizasyonunuzla ilişkilendirebilirsiniz. Yetkinliklerin olması gereken ve zıt davranış göstergelerini de sistemde sizlere sunuyoruz.
 • Sizler için kapsamlı ve sürekli güncellenen bir gelişim kataloğu hazırladık. Bu katalogdaki kaynakların tamamı yetkinliklerle ilişkilendirilmiştir. Dilerseniz gelişim kataloğunu kendinize göre özelleştirebilir veya şirketinize özel kendi kaynaklarınızı da kataloğa ekleyebilirsiniz.
 • Online eğitimlerden de faydalanmak isteyenler için ürünümüzü CloudLMS ile bütünleşik duruma getirdik. Katalog eğitimlerini hizliegitim.com‘dan seçerek yetkinliklerle ilişkilendirebilir ve gelişim kataloğunuza ekleyebilirsiniz. Online eğitimden aksiyon atadığınızda, kullanıcılar LMS’e gitmeden bu platform üzerinden eğitim içeriklerine kolayca erişebilir.
 • İyi organize edilmiş hedef yönetimi sayesinde kurumsal hedeflerinizden oluşan bir kütüphane oluşturabilir ve bunu organizasyonunuza yayınlayabilirsiniz. Böylece kişiler örneklere bakarak SMART hedefler oluşturabilir. Üstelik bu hedefleri hiyerarşik olarak birbirine bağlı olarak tanımlayabilirsiniz. Ayrıca kurum, departman, yönetici hedefleri ve çalışan hedeflerine kadar hiyerarşik tanımlama yapabilirsiniz.
 • Süreç içerisinde yönetici ve çalışan görüşmelerini kaydedebilirsiniz. Bu görüşmelerde gelişim planları oluşturabilir, aksiyonları otomatik e-posta ve bildirimlerle kişilerin izlemesini sağlayabilirsiniz.

Sitemin diğer özellikleri nelerdir?

 • Hedefleri kurumsal-departman-yönetici-çalışan hiyerarşisiyle dilerseniz birbirine bağlayabilirsiniz.
 • Ekibinizle duyurular paylaşabilirsiniz.
 • “SWOT Analizi”, “Potansiyel Değerlendirme”, “Koçluk Rehberi” ve “Geri Bildirim” araçlarıyla görüşmeleri etkili hale getirebilirsiniz.
 • Tüm performans ve gelişimi anlık olarak gösterge ve grafiklerle izleyebilirsiniz.
 • Platformu dilerseniz kendinize özel bir marka ve web alan adı, adresi ile ayrı olarak yayınlayabilirsiniz.
 • Geri bildirim ve takdir modülüyle çalışanlarınızı motive edebilirsiniz.

Ürünümüzde çalışan gelişimi ve motivasyonu için hemen her şey düşünülmüştür. Bu üründe de her zaman olduğu gibi Infinity felsefesini kullanarak size özel uyarlamalar yapabilirsiniz. Tüm yönetici ve çalışanlar internet üzerinden bir araya gelebilir. Yetkinlikler, gelişim alanları, hedefler, yapılacak görev ve aksiyonlar, gelişim kaynakları ürünümüzde kolayca paylaşılabilir.


Online veya mobil olarak verileri bir kere girerek istediğiniz her yerden kullanabilirsiniz. Hedef, performans ve aksiyonları dilediğiniz cihazdan yönetebilirsiniz. Yöneticiler ve çalışanlar bilgileri kolayca paylaşabilir. Ayrıca sistemin kullanımı oldukça kolay ve herkes kolayca öğrenebilir.

Tüm bunlar gerçekleşirken bulut bilişimin bizlere sağladığı yazılım geliştirme, sunucu, veri tabanı, sistem geliştirme, güncelleme, yedekler, bakım ve lisans ücretlerini de düşünmenize gerek kalmaz. Değerli müşterilerimiz, artık yalnızca performansınızı takip etmeye odaklanabilirsiniz. Sistemi denemek çok kolay, sorularınızı hemen yanıtlıyoruz ve birlikte çalışmaya hemen başlıyoruz.

Fiyatlarımız da harika, hemen deneyebilirsiniz. Şu anda dünyanın en kaliteli, en yalın, en hızlı ve en ekonomik performans ve gelişim çözümünü ürettiğimizi düşünüyoruz.

Sonunda yeni nesil performans yönetimiyle hayal ettiğimiz her şey www.PerformansVeGelisim.com ’da


Haberlere Geri Dön