Bizden Haberler

30.12.2016

INFINITY TEKNOLOJİ CEO’SU, YENİ YIL MESAJI!

Değerli Müşterilerimiz,

Öncelikle öğrenme teknolojileri ve yazılım alanında sunduğumuz kaliteli çözümleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. 26. yılımızı doldurmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde her zamanki gibi yolumuza sizlerin ışık tuttuğunu bilmenizi isteriz. Bu doğrultuda Infinity ailesinin siz en değerli üyesi olan müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedik.

1 milyon kullanıcı sınırını aştığımız, sınırsız kullanıcı, sınırsız video yayınlayabilme ve sınırsız bant genişliği olanaklarıyla sürekli yeni modüller ekleyerek geliştirdiğimiz özellikle mobile uyumlu en son teknolojiyle donatılmış “CloudLMS” çözümümüzle, artık konusunda dünyanın sayılı “Kurumsal Öğrenme Yönetim Sistemi” (LMS) çözümlerinden birisi olma yolundaki kararlı yürüyüşümüze devam ediyoruz. 300’den fazla kurumsal müşterimiz çözümümüzü kullanıyor, ayda ortalama 5 yeni müşterimizi ailemize katıyor, online akademilerini hızla açıyoruz.

Her müşterimizden gelen birbirinden değerli fikirleri hızla CloudLMS içerisine ekliyoruz. Müşterilerimiz her yeni güne başladıklarında ortalama 5-10 yeni özelliği sisteme eklenmiş olarak görüyorlar. Günlük izlenen video sayısında 250 bin rakamını geçtik ki bu da yaklaşık olarak terabaytlarca verinin aktarımı demek. Bu alt yapıyı başka bir sağlayıcı kullanmadan müşterilerimize direkt olarak sunabilen tek şirketiz.

Müşterilerimiz için oluşturduğumuz dijital akademilerin kendi markalarına özgün mobil uygulamalarını sadece biz yayınlayabiliyoruz. Çok yakında tamamen bağlantısız çalışabilen dünyanın ilk ve tek LMS çözümünü, “CloudLMS Mobile Offline”ı gururla tanıtacağız.

Katalog eğitimlerinde 300’e yaklaştık. Her ay güncel konularda 5 yeni katalog eğitimi üretiminde sürekliliği başardık. Kurumsal olarak sunduğumuz katalog eğitimlerimizi www.hizliegitim.com ‘da bireysel kullanıma açtık. Kullanıcılardan gelen geri bildirimleri gözlemlediğimizde çok yakında hızlı eğitimin kişisel gelişim pazarında önemli bir yere geleceğine kesin olarak inanıyoruz.

E-öğrenme projelerinde ülkemizde gerçekleştirilen büyük projeleri gözlediğimizde tercih edilme listesindeki yerimizi bu yıl da koruyoruz. Yapay zeka içeren simülasyonların uygulanmasını kolaylaştıran “Infinity Sims” çözümümüzle harika bir platform oluşturduk ve beğendirdik. Yerimizde duramayarak karakterlerimizi 3 boyutlu hale getirdik, seslendirme özelliği ekledik. Bu projemizde onaylanan KOSGEB desteğini de arkamıza alarak büyütmeye devam edeceğiz.

Ülkemizde A’dan Z’ye yaratıcı e-öğrenme çözümlerini, en iyi teknolojiyle, en hızlı ve en ekonomik bir şekilde sunan tek şirketiz. Bu başarımızın siz değerli müşterilerimiz tarafından giderek anlaşılmasını görmek bizi çok mutlu ediyor ve ekibimiz adına büyük gurur duyuyoruz.

Sizleri öğrenen organizasyon haline getirebilmek hayaliyle yola çıkarak oluşturduğumuz çözümlerimizi yeni yılda da tüm hızımızla geliştirmeye devam edeceğiz. Şirket olarak başarılı bir yıl geçirdik. Bu gurur verici tablo sizlerin desteğiyle hepimizin ortak eseridir.

Sizlere bu yıl Nurosmaniye’nin tarihi siluetiyle bezeli bu lacivert kutuda İstanbul geleneği ile zarif bir selam gönderiyoruz.

Bu doğrultuda yeni yılda da hep birlikte bereketli devam edebilmek ve logomuzda ifade ettiğimiz gibi sonsuza kadar sizinle birlikte çalışmak dileğiyle yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Sizlere desteğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor; ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve keyifli bir yıl diliyoruz.

Yeni yılda yeni keşiflerimizle sizleri buluşturmak ve birlikte yeni heyecanlar yaşamaya devam edebilmek dileğiyle.

INFINITY TEKNOLOJİ AİLESİ,


Haberlere Geri Dön