Bizden Haberler

24.05.2016

Organizasyonunuzu Yapay Zeka ile Geliştirin – RolePlaySimulation

Yeni geliştirdiğimiz yapay zeka sistemi “RolePlaySimulation”, müşterimiz olan Türkiye’nin önde gelen dev firmaları tarafından kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin lider e-öğrenme firması olarak geçtiğimiz aylarda devrim niteliğinde yeni bir ürün lansmanı yapmıştık. Ülkemizin ilk ve tek yapay zeki iş simülasyonu platformu olan “RolePlaySimulation” ‘i yayınlamıştık. İş simülasyonları elbette yeni bir konu değil, ancak simülasyon senaryolarını hızla oluşturup çalışanlarınızla mobil uygulamalar üzerinden anında yayınlamaya ne dersiniz? 

RolePlaySimulation organizasyon içerisinde yer alan çalışanları belirli konularda geliştiriyor. Örneğin satış elemanlarının karşısına çeşitli yapay kişilikler çıkararak sunduğu bulanık mantık içerek diyalog sistemiyle gerçeğe birebir uygun satış deneyimi yaşatıyor. Hatta kendisine yöneltilen yanıtları topluyor, algılayarak bir sonraki soruları daha akıllı sunuyor. Ayrıca tüm çalışanların hatalı ilerlediği durumları takip ederek organizasyonun gelişime açık olan yönlerini ortaya çıkarıyor.

Müşterilerimiz RolePlaySimulation’ı yapay zeka robotu olarak çalışanlarını geliştirmek için kullanıyor. Diğer müşterimiz olan şirketlerin de RolePlaySimulation’i kullanmak için sırada olduğunu şimdiden haber verelim. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz uygulama örneklerini de paylaşacağız.

Çok yakında ülkemizin e-öğrenme alanında uygulanan ilk yapay zeka simülatörü RolePlaySimulation hipotez üretebilecek, araştırma yapabilecek ve referanslarla desteklenen çözümler üretebiliyor olacak. Ayrıca deneyimlerle de kendini geliştirebilen Infinity Sims, kullanıldıkça daha hızlı ve bilgili bir hale de geliyor.

RolePlaySimulation'ı endüstri devlerinin kullanımına sunmaktan ve yapay zekanın e-öğrenmede ülkemizin ilk projesi olması nedeniyle üretmekten büyük gurur duyuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için; www.roleplaysimulation.com

Sevgi ve saygılarımızla,

Infinity Ailesi


Haberlere Geri Dön