Bizden Haberler

08.04.2014

İş Bulma ve İşinizde Hızla Yükselme Fırsatı Sunan Hızlı Eğitime Büyük İlgi

www.hizliegitim.com hazır bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmeniz amacıyla kaliteli bir biçimde kurgulanmış olarak en iyi bilgi ve becerilere en hızlı biçimde sahip olabilmenizin yolunu sağıyor. Her şey evdeki rahat ortamda olsa da, tüm sanal dersler yine de eğitimin tüm ciddiyeti ile sunuluyor. Ancak İnfinity Teknoloji bu "ciddiyet" e biraz güler yüz kazandırdık. Hızlı Eğitim, eğlenerek öğrenmeye olanak sağlayan elverişli ve özel bir sistem. Bu açıdan okuma etkinlikleri öneren, araştırma konularına yönlendiren ve ödevler veren sunumları da ekranda görebiliyorsunuz.

Çantaya kitapları doldurup, trafiğin içinde kişisel eğitimine zaman harcayan pek çok kişi var. Kimi İngilizce kursuna gidiyor, kimi bilgisayar eğitimi alıyor. Kimi de bir işe girebilmek için farklı becerilerini geliştirmek istiyor. İstiyorlar ama yapamıyorlar! Kendini geliştirmeyi, eğitmeyi çok istediği halde bunu sürekli erteliyor pek çok kişi. İlkokul çağından bu yana "yapacağım", "edeceğim" diyen ne çok kişi var. Yeteneği olduğu halde yine de farklı nedenler veya ekonomik yetersizlikler nedeniyle kendi eğitimine bir türlü yatırım yapamazlar. İşte teknoloji bu hayallere be engellere bir kapı daha açıyor! Dahası kişisel gelişime önem veren ve beceri kazanmak isteyen herkesin ayağına "okul" getiriyor.

Gençlere de Ev Hanımlarına da İş Çözümü
Birçok kurumda verilen eğitimleri elde etmek için duvarlar, yollar ve yüksek maliyetler artık engel değil. Beceri eğitimi veren kursa gidemeyen bir genç veya bakacak bebeği olduğu için kişisel gelişim eğitimi alamayan ev hanımları için yeni bir fırsat var! Yetenek kazandıracak kursu alamadığı için başvurduğu işyerinin kapısından geri çevrilen gençlere, oturduğu yerden eğitim olanağı geldi! Hayal gibi ama www.hizliegitim.com 'da sunulan olanaklarla ister bilgisayar, ister iş becerileri ve ister İngilizce öğreniyorsunuz. Çayınızı içerek dersleri izliyor, animasyon video gibi araçlarla ders öğretmeninizi odanıza kadar getiriyorsunuz. Okula giden çocuklarının yetişmesine özenen ev hanımları, yeni beceriler kazanarak iş değiştirmek isteyen mutsuz çalışanlar, bilgisayarı bilmediği için işe giremeyen gençler Hızlı Eğitim'e büyük ilgi gösteriyor.

Büyük ve Küçük ölçekli Kurumsal Şirketler İçin Hızlı Öğrenme Deneyimi
Büyük paralar döküp, çalışanlarını eğitmek için uğraşan şirketlere de fırsatlar getiriyor www.hizliegitim.com, Infinity Teknoloji'nin 20 yıla yakın deneyimini bir araya getiren bir sistem. Model uzmanlarla birlikte oluşturulmuş. Sürekli güncellenen eğitimlerle hızlı bir öğrenme deneyimi yaşatan bu sistem, düşük maliyetlerle kişilere ve kurumlara öğrenme fırsatlar sunuyor.

Toplu veya kişisel olmak üzere öğrenme ihtiyaçlarına uygun, esnek ve uygulamaya dayalı eğitimleri sunmak amacıyla tasarlanmış. www.hizliegitim.com , işsiz olan on binlerce kişiye olanaklar sağlayacak çok önemli bir oluşum.

Online Sertifika Dönemi
Sıkıcı eğitimlere zaman harcamak yerine artık daha eğlenceli ve kolayca öğrenmeyi hedefleyen bu proje kapsamında istediğiniz zaman, istediğiniz yerde eğitim var, süre baskısı yok! Bu eğitimi seçen insanlar diledikleri anda unuttukları konulara kolayca erişme imkanına sahipler. En önemlisi ise ekonomik oluşu. Şu anda var olan 50 ‘den fazla eğitime ve her ay yeni eklenecek olan 4 eğitimle birlikte, yıllık yalnızca 60 TL ödeyerek sahip olunuyor. Kişisel gelişim ve iş becerisi sağlayan eğitimleri "hızlı" biçimde tamamlayan herkes, sertifikalarını da hemen alıyor. Bu sertifikalar istendiği takdire ıslak imzalı veya onaylı olarak adresinize ücretli olarak postalanıyor.

Cepteki Okul
Hızlı eğitim içinde yer alan eğitimler, konu anlatımlarıyla ve değerlendirme testleriyle, yüzde yüz animasyon kullanarak üretiliyor. Klasik metin ağırlıklı e-öğrenme içerikleri gibi sıkmıyor, eğlendirerek öğretiyor. Eğitim içeriğinin tamamı Infinity Teknoloji bünyesinde çalışan içerik uzmanları ve akademisyenler desteğiyle, geniş kapsamlı bir araştırma sonucu üretiliyor. Eğitim içeriklerinin bir bölümü BlackBerry ve iPhone gibi akıllı cep telefonlarından indirilip, dilenen her yerde izlenebiliyor.

www.hizliegitim.com Hemen tıklayın!

Yüzlerce alanda yüzlerce eğitim planı
Binlerce konu başlığı
Uygulamalar, Testler ve Sınavlar
Kişisel Performans Değerlendirme
Planlama ve Gelişim Araçları
Katılım ve Başarı Sertifikaları ...


Haberlere Geri Dön