Bizden Haberler

05.01.2010

3 Boyutlu Sanal Gerçeklik ile Pazarlama (veya Eğitim) Nasıl Yapılır?

412 Infinity Teknoloji Olarak 3D VR Uygulamaları Kapsamında Neler Sunuyoruz?
Biz müşterilerimize, ürünlerini, hizmetlerini ve şirket imajlarını, çok yönlü ve etkileşimli sistemlerle sağlanan pazarlama amaçlı içerik üretimiyle sunmaları için çekici yollar sunuyoruz. Sunduğumuz bu ürünler ticaret fuarları, uluslararası fuarlar, şirkette yapılan tanıtımlar ve kalıcı kurulumlar için kullanılabilmektedir.

Sunum teknolojilerimiz çok yönlüdür, konuklarımız üç boyutlu, birden fazla duyuya hitap eden bir dünyanın içine girer. Sanal bir dünyanın içinde olma illüzyonu oluşturmak için stereoskopi, etkileşim, hareket ve üç boyutlu ses örgülerini birlikte kullanmaktayız.

Çok yönlü ve etkileşimli tanıtımlarımız müşterilerimizin hedef kitlesini ve müşteri potansiyelini oldukça artan bir oranda etkilemektedir. Etkin olarak bu deneyimi yaşayan kişiler kendilerine sunulan bilgileri daha iyi anlayacak ve yaşayarak öğrendikleri için çok daha iyi hatırlayacaklardır. Alışılmış gösterilerin aksine, konuklar müşterilerimizin vermek istediği mesajı kendi deneyimlerinin bir parçasıymış gibi algılarlar.

Sunum ve tanıtımlar dışında 3D VR teknolojisi kullanarak eğlence merkezleri için değişik türde oyunlar üretmekteyiz. Oyun katalogumuzdan beğendiğiniz oyunları seçebileceğiniz gibi özel talepleriniz doğrultusunda size özel oyunlar da tasarlayabiliriz. Bu oyunlar, oyunun niteliği ve kullanılan ekipmanın türüne göre tek kişilik oyunlar olabileceği gibi heyecanı en üst seviyede tutan, birden fazla kişinin oynayabileceği yarış oyunları da olabilir.

3D VR teknolojisinin uzman lojistik gereksinimlerinden dolayı biz kendi Sanal Gerçeklik ekipmanlarımızı bir araya getiririz çünkü ekipmanlar % 100 dakik ve güvenli çalışmadığı sürece, tanıtımlarımızın hiçbiri başarılı olamaz. Bu hedefleri gerçekleştirmek için detaylı lojistik ve teknik destek sağlıyoruz. Bu ekipmanları eğlence merkezlerine kalıcı olarak yerleştirebilir veya turne fuar gibi süreli kullanımlar için taşınabilir üniteler olarak kurabiliriz.

Sanal Gerçekliğin Kullanım Alanları Nelerdir?

3D Oyun Tasarımı
3D VR teknolojisi kullanılarak üretilen oyunlarla müşterilerinize sanal dünyada gerçek oyun oynama deneyimi yaşatabilirsiniz. Özellikle fuar ve kongre etkinliklerinde uygulanan çok etkili ve prestijli uygulamalardan biridir.

Kültür Sanat Eğlence
Gerçekleştirdiğiniz eğlence - kültür - sanat etkinliklerinizde veya mekanlarınızın tanıtımında yararlanabilir, 3D tiyatro teknolojisi ile izleyicilerinizin kendilerini filmin bir parçası gibi hissetmelerini ve filminizi yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

Turizm
Web Sayfanız aracılığıyla, acentelere dağıtacağınız CD ROM'larla veya fuarlarda kurulan 3D tiyatrolar ve geliştirilmiş diğer aksesuarlar yardımı ile dünyanın her yerinden ve her milletten insana ulaşabilir, potansiyel müşterilerinizin tesisinizin içinde dolaşmalarını sağlayabilir, çeşitli yerleşim merkezlerini, müzeleri, tarihi eserleri ve turistik gezi alanlarını da tanıtabilirsiniz.

İnşaat, Mimari, Dekorasyon
Daha önce gerçekleştirdiğiniz veya devam etmekte olan projelerinizi inşaat alanına gitmeden müşterilerinize gerçekten içindeymişçesine tanıtabilir, kendilerini o an binanın içinde hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Tıp
Hastalarınıza veya konferans vermeniz gereken makamlara karmaşık tıbbı anlatımları en aza indirerek hastalığı veya tedaviyi en ince ayrıntılarına kadar görsel olarak anlatabilirsiniz. Bu teknolojiyi kullanarak sanal ameliyatlar yapabilir, uzmanlık gerektiren durumları çok daha anlaşılabilir bir biçimde açıklayabilirsiniz.


Haberlere Geri Dön