Bizden Haberler

23.02.2013

Kurumsal İletişiminizi Geliştirin; Kurum İçi İletişim Portali Kullanın...

Geliştirdiğimiz çözümle çeşitli kurum içi sunacağınız iletişim etkinliklerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınız da sosyal yaşamlarını zenginleştirebileceği sizin sunduğunuz aktivitelerini yönetebilir. Kişiye özel etkinlik indirimi yayınlama, haberler, ilanlar, sosyal içerikli makaleleri paylaşma, seminerler planlama, workshop ve geziler düzenleme gibi aktiviteleri yönetebilirsiniz.

Portalde Doğum günleri, Duyurular, Klüpler, Çocuk ve Yetişkin Aktiviteleri, Yarışma ve Çekilişler paylaşılabilirsiniz. Bunun yanı sıra Fotoğraf Albümü ve Videolar ekleyebilir, Etkinlik alanları ile çalışanların ilgisini her zaman canlı tutabilirsiniz.

Bu çok yönlü Infinity Kurumsal İletişim ve Etkinlik Portali, çalışanlarınıza ve yöneticilerinize büyük kolaylık sağlamasının yanı sıra, uygun bütçesi, geliştirilmeye açık yapısı ve zaman kaybını önlemesi ile büyük beğeni topluyor.

Çalışanlarınızdan gelen önerileri değerlendirebilir, Portali her an canlı ve aktif tutabilirsiniz. Çeşitli iletişim etkinlikleri anketleriyle çalışanların görüşlerini değerlendirebilirsiniz.

Kısacası bu çok amaçlı platform ile çalışanlarınızın sosyal yaşamını daha da zenginleştirmek, onların etkinliklere katılımını saağlamak ve bu keyfi paylaşmak artık çok daha kolay.Haberlere Geri Dön