Bizden Haberler

03.05.2013

Tofaş Akademi Yılın En Başarılı Projesi Seçildi

Hepimizin bildiği gibi dünya değişiyor, hizmet kavramı ve müşterilerimiz değişiyor, teknoloji büyük bir hızla gelişiyor. Bütün bu değişimleri yakalamanın tek yolu hızlı bilgilenmeden geçiyor. Zamanı yakalamanın, hatta değişimi yaratmanın, farklı olmanın ve kaliteli hizmet vermenin iyi ve kaliteli bir eğitimden geçtiğini biliyoruz.

İşte bu kavram doğrultusunda geliştirilen Tofaş Akademi bu değişime Tofaş ailesinin hızlı bir şekilde uyum sağlamasını amaçlayarak yola çıktı.

Sistem üzerinde, gereksinim duyulan bilgi ve eğitimlere daha hızlı ve kolay erişim sağlandı. Çalışanların görevleriyle ilgili e-eğitimlerin yanı sıra, ihtiyaç duyulan çeşitli konulardaki e-eğitimler oluşturuldu.

Sınavlar, anketler ve tüm sonuçlar oluşturuldu. Yöneticilerin ekiplerinin planlanan ve katıldıkları eğitim etkinlikleri aynı ortamdan kolayca izlenebiliyor.

Tofaş Akademi de “kütüphane” ile bilgi ve dosyalara artık çok daha kolay erişiliyor. En son eklenen dokümanlara, sesli ve görüntülü içeriklere de kolayca erişiliyor. Hatta çalışanlar kendi kişisel gelişim planlarını portalı kullanarak oluşturabiliyor.

Tofaş Akademi içerisinde Web 2.0 kavramları doğrultusunda çalışanların katkılarını sağlayan pek çok yeni bölüm de bulunuyor. Örneğin kullanıcılar portal içerisinde yayınlanan tüm yazılara yorum ekleyebiliyor, eğitim faaliyetleri ve içeriklerine ilişkin önerilerde bulunabiliyor.

Yetkinlik yönetimi ve gelişim planlaması araçlarıyla her açıdan gelişimi sağlayan Tofaş Akademi, Dünyada gelişen eğitim teknolojileri ve yöntemlerini yakından izleyerek oluşturulan en iyi platformlarımızdan birisi oldu.


Haberlere Geri Dön