CEO'dan Mesaj

İlkay Öztürk, CEO Infinity Teknoloji

Infinity E-learning olarak müşterilerimizden aldığımız güçle büyümeye devam ediyoruz. Türkiye de e-öğrenme pazarını her yıl biraz daha yükseltirken, potansiyel kurumları geliştirdiğimiz farklı ürün ve çözümlerle e-öğrenme kullanmaya ikna ediyoruz. CloudLMS ve Hızlı Eğitim çözümlerimizle uygun bütçeli, zengin ve kaliteli kurumsal öğrenme olanakları sunarak müşterilerimizi öğrenen organizasyon haline getiriyoruz.

Bunları yaparken gerçekleştirilmesi zor bir strateji izliyoruz. Çözümlerimizi müşterilerimize düşük bütçeli ve son derece kaliteli olarak sunuyoruz. Son beş yılda gerçekleştirdiğimiz proje sayısından büyüme oranımıza pek çok veriye baktığımızda başarımızın nasıl adım adım gerçekleştiği görülmektedir.

Geçtiğimiz yıl bizim için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Çalışan sayımız 100'ü aştı, uluslararası pek çok dev kuruma çoklu dilde projeler ürettik. Türkiye’de merkezleri bulunan çok uluslu kurumlar için aranan bir şirket haline geldik.

Günlük e-öğrenme içerik üretimimiz 200 slaytın üzerine çıktı ve içerik tasarımlarımızı çeşitlendirdik. Mobil eğitimi operatör bağımsız, ekonomik, müşterilerimize özel yayınlayabilecek bir şekilde kaliteli olarak çözdük. Gelecek yıllarda bu başarıları daha da yükseğe taşıyacağımızdan kuşkumuz yok.

Yazılım üretimindeyse sektörde hiç uygulanmayan farklı bir felsefeyle çalışıyoruz. Çözümlerimizi esnek bir şekilde müşterilerimize özel bir hale getirirken geliştirmelerin çok hızlı ve kolay yapıldığı bir çalışma yöntemi geliştirdik. Artık müşterilerimizin yazılım gereksinimlerini de esnek, güvenli ve hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. Müşterilerimizin e-öğrenme portal çözümleri “Infinity CloudLMS” üzerinden onlara özel bir hale geldi.

Kurumsal müşterilerimiz verimli çözümlerin sonuçlarını aldıkça eöğrenmeye yönelmeye devam ediyor. Sınıf eğitimlerini kaldıracak düzeyde ileri aşamalara geçen öğrenen organizasyon olabilen müşterilere sahibiz. Her zaman söylediğimiz gibi bizce bilgi sır değil, bu nedenle bilgimizi olabildiğince herkesle paylaşıyoruz. Ama sır olan bilginin nasıl pratiğe geçirileceği. Yaptığımız her şeyi açık ve şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz, bunları herkes kopyalayabilir, ama her zaman inandığım gibi çalışma ruhumuzu ve müşterilerimize yaşattığımız deneyimi kopyalamak kolay değil.

Yıllardan beri sevgiyi her zaman işimize katmak için çok çalıştık ve bir sevgi şirketi olmaya odaklandık. Sonuçlarını da müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle ölçtük ve başarılı olduğumuzu gördük.

Infinity ekibi olarak, eğitim ve gelişim projelerinin dijital uzantısının titiz bir çalışma gerektiren uzun soluklu projeler olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden tüm ayrıntıları göz önüne alarak geleceğe yönelik teknoloji tabanlı dijital eğitim ve gelişim alt yapılarınızı sağlam temeller üzerine kurmak için çabalıyoruz.

Bu doğrultuda kurumsal eğitim ve gelişim için gerekli olan tüm unsurları bir araya getirerek; “doğru zamanda, doğru içerik, doğru kişiye” yaklaşımı ile sizlere tüm bu hizmetleri vermek üzere organize olmuş durumdayız.

Projelerinizde görev almaktan mutluluk duyacağımızı bildirir çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla,
İlkay Öztürk, CEO

www.ilkayozturk.com