İş Ortaklığı

İş Ortağımız Olmak İster misiniz?

Hemen başvurun

Gelin ortak değerlerle yeni bir vizyonda buluşalım, çözümlerimizi birlikte pazarlayalım. Yenilikçi ürünlerimizle yepyeni satış fırsatları oluşturun, 26 yıllık markamızın gücüyle farklılaşın, rakipleriniz arasından sıyrılarak işinizi büyütün. Öğrenme Teknolojileri alanında Türkiye'nin en çok tercih edilen yerli yazılım ve içerik şirketi olarak markamızın gücü ve desteğiyle müşteri portföyünüzü genişletin.

Yazılım ürünlerimizi, destek ve danışmanlık hizmetlerini bizimle birlikte pazarlayın. Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış sunumlar, demolar, tanıtım filmleri gibi satış ve pazarlama destek materyal ve araçlarından faydalanın. Size özel sunduğumuz eğitim, destek ve proje yönetim ekibimizden destek alarak projelerinizde müşteri memnuniyetini garantileyin.

Çözüm ortaklarımız için tasarladığımız uzmanlık eğitimlerine katılın, sertifikasyonunuzu tamamlayın. Pazarladığınız ürünleri müşterilerinize güvenle sunun ve uyarlayın.

Bulunduğunuz yerde etkinlikler düzenleyerek veya fuarlarda yer alarak müşterilerinizle yakınlaşın, bölgenizde markalaşarak yeni satış fırsatları yakalayın.

Çözüm ortaklarımız için düzenlediğimiz özel etkinliklere katılın. Yeni eğilimleri, müşterilerimizin ve diğer çözüm ortaklarımızın başarı hikayelerini, deneyimlerini öğrenin. Giderek büyüyen ve gelişen iş ortakları ekosistemimizde siz de yerinizi hemen alın.